Prodejní stojany

Prodejní stojany poskládáme a zařídíme i vše ostatní

Váš produkt je ve zkušených rukou

Jsme přizpůsobiví a flexibilní. Hand-made je jako dodavatel pro velké mezinárodní společnosti zkušený specialista na sestavení prodejních stojanů za všech možných, mnohdy i náročných situací. Přesvědčte se sami o našich skvělých výkonech.

Hand-made: Specialisté na reklamní stojany, POS materiály a jejich balení.

Hand-made: Specialisté na reklamní stojany, POS materiály a jejich balení.

Cenovou nabídku zpracujeme do 24 hodin. Objednávka je možná i po pracovní době nebo o víkendu. Hovoříme česky, německy, francouzsky a anglicky. V případě časové tísně Vám zajistíme expresní servis. Můžeme garantovat zahájení výroby do 48 hodin od obdržení objednávky. Těšíme se na Vaše zavolání!

Pracujeme pro Vaši výkonnost

Spolehlivě a progresivně se postaráme o všechno

Pro produkty typu

Zaměstnáváme přes 400 zaměstnanců, kteří s vysokým nasazením pracují na Vašich zakázkách. Neustále provádíme kontrolu kvality. Nejenže pracujeme, nacházíme také řešení.

Uskladnění a logistika

Naše sklady jsou bezpečné a dodací lhůty přesné.

Nemáte dost místa? Vlastníme prostory o rozloze větší než 5000 m2 pro uskladnění a výrobu. To nám umožňuje manipulovat s obrovským množstvím výrobků najednou. Vaše produkty jsou pro nás důležité a jsou plně pojištěny.

Oslo nebo Bari – zaručíme bezpečné a včasné dodání Vašich výrobků do každého místa Evropy. Platí pro velké i malé objemy. Vaši partneři jsou pro nás stejně důležití, jako naši zákazníci. Proto pracujeme pouze se špičkovými specialisty v logistice. Na požádání však Vaše výrobky vyzvedneme osobně

Váš produkt

Uskladnění

Náš servis

Náš tým